Події

 Роздуми на Хрестопоклінну Неділю читати далі   

 

 Подвижниця віри христової. Життя і подвиг м. Йосифи Ісопенко, ЧСВВ  читати далі   

 

 Відбулися реколекції для дівчат читати далі   

 

 Захист кандидатської кандидатської дисертації с. Дарії Турків, ЧСВВ читати далі   

 

 Вічні Обіти с. Юліани Дзюбатої читати далі   

 

 

Відбулися реколекції для дівчат

   

   12-14 березня у Святопреображенському монастирі сестер Василіянок у Берегах відбулись реколекції для дівчат. Цей час був гарною нагодою для призадуми та втишення перед Великим Постом. Цьогоріч у реколекціях, які організували с. Теофана Камінська, ЧСВВ та с. Іринея Філіпович, ЧСВВ взяли участь 16 дівчат з різних куточків України.

   Науки виголошував о. Андрей Павлишин, ЧСВВ у яких заторкував такі важливі на сьогодні питання, як покликання, вірність, щастя, пошук себе. Провідною думкою в часі реколекцій, а зокрема наук о. Андрея були слова Євангелиста Йоана “Бог бо так полюбив світ, що Сина свого Єдинородного дав, щоб кожен, хто вірує у нього, не загинув, але жив життям вічним” (Йо.3, 16). Дівчата мали нагоду поставити запитання, які для них є важливими або ж подискутувати на певні теми. Спільні молитви, науки, праці в групах та просто буття разом на кілька днів поєднали різних людей, які щиро шукають Бога та прагнуть досвідчувати Його у своєму житті. Про цей благословенний час організаторам та учасницям реколекцій будуть нагадувати численні світлини та приємні спогади.

 

 

Цитата св.В.Великого

З природи люди бажають речей гарних і добрих.

А нема речі гарнішої милішої над добро.

А Бог є добрий, і коли хто бажає добра, той бажає Бога.

Покликання – це дар

Витримати у Василіянському Чині аж до смерти!

 

  Цього року минає 95 років життя та 50 років монашого служіння с. Олександри Анелі-Христини Пущинської, ЧСВВ. Нелегкий, сповнений радості та смутку шлях випав на долю цієї сестри Василіянки… далі