Події

17.06.2019 р. Б – Провінційний Празник  Пресвятої Тройці та святкування 25-ти ліття монашого життя сестер читати далі 

 

10.06.2019 р. Б – особливий день для цілої спільноти Сестер Чину Святого Василія Великого, бо цього дня з ласки Божої відзначила 100-ній ювілй від Дня народження с. Ольга (Марія) Ладжун – найстарша Сестра нашого Чину  читати далі 

 

25-28 жовтня  відбулася X Провінційна Капітула Сестер ЧСВВ в Україні читати 

 

19-21 жовтня відбулися реколекції для дівчат у с. Береги читати далі

Покликання – це дар

Витримати у Василіянському Чині аж до смерти!

 

  Цього року минає 95 років життя та 50 років монашого служіння с. Олександри Анелі-Христини Пущинської, ЧСВВ. Нелегкий, сповнений радості та смутку шлях випав на долю цієї сестри Василіянки… далі

 

Празник Пресвятої Тройці

   Празник Пресвятої Тройці – завжди особливе свято для всієї спільноти Сестер Чину Святого Василія Великого в Україні, адже цього дня спільнота святкує свій Провінційний празник. У цей день линуть до Господа від кожної Сестри подячні молитви за дар життя, за дар покликання та за всі дари, якими Господь так щедро обдаровує кожну Сестру. Особливістю цього празника є також те, що у цей день, як уже стало гарною традицією, відначають ювілеї монашого життя Сестри, які у богопосвяченому стані уже 25 років.

 

Читати далі »

 Цього року 25-ліття монашого життя у нашій Провінції святкують:

с. Романа Гутник, ЧСВВ

с. Лукія Мурашко, ЧСВВ

с. Йоакима Дверницька, ЧСВВ

с. Дія Загурська, ЧСВВ

с. Атаназія Павлюк, ЧСВВ

с. Марія Цапулич, ЧСВВ

с. Маркелла Венгер, ЧСВВ

 

  З цієї нагоди у Провінційному домі Архиєрейську Божественну Літургію відслужив Владика Богдан Манишин – Єпископ-помічник Стрийської Єпархії та уділив ювіляркам і всім присутнім гостям Архиєрейське благословення.

   Прийми, Господи, подяку від кожної Сестри за дар життя і покликання до служіння Тобі та Твоєму людові  у спільноті Сестер Чину Святого Василія Великого Провінції Пресвятої Тройці. Обдаруй кожну з нас всіма потрібними ласками, щоб ми могли якнайкраще сповнити Твою волю!

.

Зображення 1 з 9

Цитата св.В.Великого

З природи люди бажають речей гарних і добрих.

А нема речі гарнішої милішої над добро.

А Бог є добрий, і коли хто бажає добра, той бажає Бога.