Події

 Роздуми на Хрестопоклінну Неділю читати далі   

 

 Подвижниця віри христової. Життя і подвиг м. Йосифи Ісопенко, ЧСВВ  читати далі   

 

 Відбулися реколекції для дівчат читати далі   

 

 Захист кандидатської кандидатської дисертації с. Дарії Турків, ЧСВВ читати далі   

 

 Вічні Обіти с. Юліани Дзюбатої читати далі   

 

 

Розважання над Євангелієм неділі Христа Царя

Євангеліє від Івана 18, 33-37

   «В той час увійшов Пилат у преторію, закликав Ісуса і каже до нього: „Ти цар юдейський?” Ісус же у відповідь: „Кажеш те від себе, чи інші про мене так тобі оповіли?” „Хіба ж я юдей? – озвався Пилат. – Народ твій і первосвященики передали тебе мені. Що ти таке зробив?” „Царство моє не від світу цього, – відрік Ісус. – Було б моє царство від цього світу, то сторожа моя була б воювала, щоби мене не видали юдеям. Але не звідсіля моє царство”. „То ти таки цар?” – мовив до нього Пилат. І відповів Ісус: «Я на те уродився і прийшов у світ на те, щоб свідчити істину. Кожен, хто від істини, слухає голос мій»

 

Читати далі »

 Хто Він?.. Який Він – завжди незвичайний, неоднаковий, неповторний.

   Сьогодні в  Слові Божому Ісус постає переді мною у знівеченому вигляді, побитий, зневажений. Тоді Пилат запитує Його: «Ти Цар юдейський?». Ісус же запитує у відповідь: «Кажеш  те від себе, а чи інші про мене так тобі оповіли?»

  Застановляюся і розумію в глибині душі, що Господь запитує також і мене. Мабуть, звертається із цим питанням до кожного з нас Хто є твоїм царем? І коли я без вагання відповідаю: «Певно, що Ти, Господи Ісусе, є  моїм Царем», то він знову запитує: «Кажеш те від себе?..»

  І я з болем розумію, що через цей діалог із Пилатом Господь стукає до мого серця. Чи я знаю Його? Чи особисто маю довірливі стосунки з Ним? Чи я довіряю Йому кожну мить свого життя, обставини та людей, яких Він мені дарує? Чи я підтримую зв­’язок із Ним навіть тоді, коли є так, а не інакше…

  Направду, Господи, як багато знаю про Тебе, бо «інші мені так оповіли». Але як мало маю віри, дивлячись на Тебе побитого та засудженого, та бачачи різні випробування в моєму житті.

 Господи, відкрий моє серце до сприйняття єдиної істини, що Ти всім володієш та управляєш, як повновладний Цар. Даруй благодать смирення прийняти Тебе, як мудрого Управителя, який досконало знає, як діяти в моєму житті та в житті інших людей.

  Господи, даруй ласку серед цього світового гамору почути Твій голос.

  Хочу повторювати слова: «Ти таки Цар!»

с.Бенедикта Гараздовська, ЧСВВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цитата св.В.Великого

З природи люди бажають речей гарних і добрих.

А нема речі гарнішої милішої над добро.

А Бог є добрий, і коли хто бажає добра, той бажає Бога.

Покликання – це дар

Витримати у Василіянському Чині аж до смерти!

 

  Цього року минає 95 років життя та 50 років монашого служіння с. Олександри Анелі-Христини Пущинської, ЧСВВ. Нелегкий, сповнений радості та смутку шлях випав на долю цієї сестри Василіянки… далі