Події

01.08.2020 р. Б –   у день празника Преподобної Матері Макрини одна Сестра-постулянтка з Провінції Пресвятої Тройці в Україні облеклася в монаший  одяг та прийняла нове ім я читати далі 

 

  Відповідаючи на Боже запрошення бути обручницями Христовими та жити Євангельськими радами, 28. 07. 2020 р.Б. сказали Господеві “Так” та склали свої Тимчасові Обіти  читати далі 

 

 З ласки Божої 26.07.2020р.Б. у Новіціяцькому домі в Брюховичах у присутності м. Даниїли Винник, свої Перші Обіти склали Господеві  читати 

Покликання – це дар

Витримати у Василіянському Чині аж до смерти!

 

  Цього року минає 95 років життя та 50 років монашого служіння с. Олександри Анелі-Христини Пущинської, ЧСВВ. Нелегкий, сповнений радості та смутку шлях випав на долю цієї сестри Василіянки… далі

 

Спогади про с. Ірину Цюпу, ЧСВВ та с. Дам’яну Тершаковець, ЧСВВ.

Сестра Ірина Марія Цюпа

 Сестра народилась 4.08.1925 р. на Івано-Франківщині. Вступила до монастиря в підпіллі 1974 року, будучи бездітною вдовою. 

   За життя відзначалась особливою вірністю українській греко-католицькій церкві, побожністю, ввічливістю, сильно вірила в силу молитви і багато молилася. Ніколи не жалілася. Під час підпілля допомагала священникам, пекла просфору, працювала з дітьми, підготовляла до шлюбу, святого Причастя.

Читати далі »

    В релігійному дусі провадила родину, з якою мешкала до смерті. Часто любила повторяти за псалмопівцем: Благословення Господнє над тими, котрі його люблять.

    Відійшла до Господа 24.07.2000 року.

 

Сестра Дам’яна Дарія Тершаковець

    с.Дам’яна народилась 27.12.1920 р. на Львівщині. До монастиря вступила в підпіллі 1958 року. Облеклась приблизно в 1960 році. Перші обіти зложила 1962 року. Професію зложила 1970 року на руки м.Ірини Янович. Відійшла до Господа 24.07.2000 року.

   За життя відзначалась особливою добротою, щирістю, ревністю у служінні і виконуванні щоденних монаших зобов’язань (помимо того, що не було зорганізовано звичайне монаше життя — підпілля).

   Під час підпілля була правдивою апостолкою, допомагала священникам, їздила по селах, містах щоб підтримати у вірі, підготовляла до шлюбу, святого Причастя. Часто можна було бачити її з повними сумками літератури, яку вона спішила роздати вірним. В її маленькій, без вікон, кімнатці в Самборі був завжди притулок для всіх, де сестра радо ділилась чим могла. Вона жила не для себе, а для інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цитата св.В.Великого

З природи люди бажають речей гарних і добрих.

А нема речі гарнішої милішої над добро.

А Бог є добрий, і коли хто бажає добра, той бажає Бога.