Події

 Роздуми на Хрестопоклінну Неділю читати далі   

 

 Подвижниця віри христової. Життя і подвиг м. Йосифи Ісопенко, ЧСВВ  читати далі   

 

 Відбулися реколекції для дівчат читати далі   

 

 Захист кандидатської кандидатської дисертації с. Дарії Турків, ЧСВВ читати далі   

 

 Вічні Обіти с. Юліани Дзюбатої читати далі   

 

 

Місійна станиця у Запоріжжі

     Ісус сказав: «Жнива великі та робітників мало. Просіть, отже, Господаря жнив, щоб вислав робітників на Свої жнива» (Мт. 9, 36-38). Розуміючи потребу служіння Сестер, о. Андрій Бухвак – настоятель парафії Архистратига Михаїла у Запоріжжі – звернувся до Управи Сестер Провінції Пресвятої Тройці ЧСВВ з проханням про відкриття місійної станиці Сестер Василіянок при парафії. Сестри відповіли на заклик Доброго Пастиря, Який, «бачивши юрми народу, змилосердився над ними, бо вони були стомлені й прибиті, немов ті вівці, що не мають пастуха» та з благословення владики Степана Менька, екзарха Донецького, почали свою місійну діяльність у Запоріжжі у 2003.

    У своєму служінні Сестри намагаються прищепити людям любов до Живого Бога, який любить безкорисливо, діє і веде свій народ Святим Духом. Дивлячись на Ісуса, разом з парафіянами пізнають Його зблизька, вслухаються в Його Слово через спільні роздуми над Святим Письмом та зустрічаються з Ним у Святих Тайнах. Створено місцеву спільноту для зросту в Христі Ісусі.

    Вагомою частиною місійного служіння сестер Василіянок на парафії є євангелізація дорослих і катехитичне навчання дітей різної вікової категорії, підготовка до святих Тайн Сповіді та Пресвятої Євхаристії. Сестри дбають про красу храму та церковний одяг, випікають просфори.
Зустрічі з молоддю включають пізнання Бога через науки, спільну молитву, відвідування святих місць, спільні святкування та відпочинок. У життя парафії тісно вплетені концертні програми за участю дітей, молоді та їхніх батьків. Важливим у духовному розвитку греко-католицької громади в Запоріжжі є рух «Матері в молитві».

  В обставинах війни та її наслідків Сестри надають духовну опіку біженцям (ВПО) в «Карітас Запоріжжя». Організовано школу Євангелізації св. апостола Андрія, у якій взяла участь велика кількість переселенців. На парафії кожної суботи протягом двох років ліплять вареники для поранених військових у шпиталях Запоріжжя.

   Своїм служінням у Запоріжжі Сестри стараються виконувати Божу волю, відповідаючи на потреби часу та запити парафії.

Адреса:

Місійна станиця св. Апостола Павла,

вул. Вербова, 11,

м. Запоріжжя, 69095

Цитата св.В.Великого

З природи люди бажають речей гарних і добрих.

А нема речі гарнішої милішої над добро.

А Бог є добрий, і коли хто бажає добра, той бажає Бога.

Покликання – це дар

Витримати у Василіянському Чині аж до смерти!

 

  Цього року минає 95 років життя та 50 років монашого служіння с. Олександри Анелі-Христини Пущинської, ЧСВВ. Нелегкий, сповнений радості та смутку шлях випав на долю цієї сестри Василіянки… далі