Події

 Вічні Обіти с. Юліани Дзюбатої читати далі   

 

 Храмовий празник у монастирі Введення в храм Пресвятої Богородиці у Житомирі читати далі   

 

 02.12.2020 р. Б. упокоїлася в Господі с.Олександра Пущинська, ЧСВВ  читати далі  

 

 Відійшла по вічну нагороду до Господа с.Модеста Марія Сеник, ЧСВВ  читати далі  

 

 Провінційна Капітула. Вибір Протоігумені та її ради  читати далі 

 

Місійна станиця у Греції

      Місійна діяльність Сестер Чину Святого Василія Великого у Греції розпочалася у 2001 році, коли о. Святослав Шевчук, який час до часу приїжджав до Греції та служив на парафії Святого Миколая і бачив потребу у служінні Сестер,  звернувся до блаженнішого Любомира Гузара з проханням, щоб дати до української школи сестер-монахинь для викладів християнської етики. Відповідаючи на потребу Церкви та Божого люду, Управа Сестер Чину Святого Василія Великого відкрила свою місійну станицю в Греції.  Довший час Сестри проживали в спільноті Згромадження Преблагословенної Богородиці, яка їх прийняла та створила необхідні умови для проживання та служіння.

    Свою місійну діяльність Сестри спрямували на потреби громади: догляд за ризами, катехизація, підготовка дітей та дорослих до Святих Таїн, праця з молоддю та з дорослими, організація святкувань.

    У 2006 році, через певні непередбачені обставини, Сестри залишили місійну станицю в Афінах. Стараннями грецького владики Дмитрія Салахаса та на прохання парафіян, у лютому 2009 року місія Сестер була відновлена.

Адреса монастиря:

Adelfes Basilianes

odos Olimpias, 28/35

11253 Attiki – ATENE

ΕΛΛΑΔΑ – GREECE

Цитата св.В.Великого

З природи люди бажають речей гарних і добрих.

А нема речі гарнішої милішої над добро.

А Бог є добрий, і коли хто бажає добра, той бажає Бога.

Покликання – це дар

Витримати у Василіянському Чині аж до смерти!

 

  Цього року минає 95 років життя та 50 років монашого служіння с. Олександри Анелі-Христини Пущинської, ЧСВВ. Нелегкий, сповнений радості та смутку шлях випав на долю цієї сестри Василіянки… далі