Події

 Роздуми на Хрестопоклінну Неділю читати далі   

 

 Подвижниця віри христової. Життя і подвиг м. Йосифи Ісопенко, ЧСВВ  читати далі   

 

 Відбулися реколекції для дівчат читати далі   

 

 Захист кандидатської кандидатської дисертації с. Дарії Турків, ЧСВВ читати далі   

 

 Вічні Обіти с. Юліани Дзюбатої читати далі   

 

 

Місійна станиця у Греції

      Місійна діяльність Сестер Чину Святого Василія Великого у Греції розпочалася у 2001 році, коли о. Святослав Шевчук, який час до часу приїжджав до Греції та служив на парафії Святого Миколая і бачив потребу у служінні Сестер,  звернувся до блаженнішого Любомира Гузара з проханням, щоб дати до української школи сестер-монахинь для викладів християнської етики. Відповідаючи на потребу Церкви та Божого люду, Управа Сестер Чину Святого Василія Великого відкрила свою місійну станицю в Греції.  Довший час Сестри проживали в спільноті Згромадження Преблагословенної Богородиці, яка їх прийняла та створила необхідні умови для проживання та служіння.

    Свою місійну діяльність Сестри спрямували на потреби громади: догляд за ризами, катехизація, підготовка дітей та дорослих до Святих Таїн, праця з молоддю та з дорослими, організація святкувань.

    У 2006 році, через певні непередбачені обставини, Сестри залишили місійну станицю в Афінах. Стараннями грецького владики Дмитрія Салахаса та на прохання парафіян, у лютому 2009 року місія Сестер була відновлена.

Адреса монастиря:

Adelfes Basilianes

odos Olimpias, 28/35

11253 Attiki – ATENE

ΕΛΛΑΔΑ – GREECE

Цитата св.В.Великого

З природи люди бажають речей гарних і добрих.

А нема речі гарнішої милішої над добро.

А Бог є добрий, і коли хто бажає добра, той бажає Бога.

Покликання – це дар

Витримати у Василіянському Чині аж до смерти!

 

  Цього року минає 95 років життя та 50 років монашого служіння с. Олександри Анелі-Христини Пущинської, ЧСВВ. Нелегкий, сповнений радості та смутку шлях випав на долю цієї сестри Василіянки… далі